Reklam akcje

niedziela, 27 listopada 2011
sobota, 26 listopada 2011

 

Zmiany, zmiany - nowe logo. Ja też sobie przefarbowałam włosy i ani mi w tym lepiej ani mądrzej, inaczej po prostu, a producent farby ma moje 20 zł. Na takich zmianach zarabia mnóstwo ludzi - od projektanta do najmarniejszego wykonawcy pieczątek. No i cokolwiek by nie mówić, ładne czy brzydkie, jest toporne tradycyjnie, ach, te grube litery, żeby z dachu wieżowca były widoczne; w końcu się opatrzy, a wtedy się machnie następne.

Podobno ma być w nich kawa.

A gdyby tak...:

     Drogie wina i koniaki należy kupować wyłącznie w dużych, albo firmowych sklepach. Dość wysokie ceny alkoholu w kioskach wcale nie oznaczają, że pochodzi on z dobrego źródła. Bardzo często będzie to koniak przygotowany z herbaty i spirytusu.

 

Wino, wodka, koniak 
 
     Kiedyś napoje alkoholowe można było kupić w każdym kiosku. Jednak już prawie od 5 lat istnieje przepis, który zezwala na ich sprzedaż tylko w punktach handlowych dysponujących halą targową. Chociaż trzeba przyznać, że dzisiaj prawie każdy kiosk ją ma; oprócz kiosków na przystankach i "okresowych" kiosków na kółkach.

     Przy zakupie alkoholu trzeba bardzo uważać. Chociaż produkcja podrabianego alkoholu znacznie spadła, istnieje duża szansa trafienia właśnie na taki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup wina czy wódki w sklepach, a nie w kioskach.

http://moskwa.rossia.pl/praktyka/posilki.php

czwartek, 29 września 2011

 

Wszyscy chorzy dokoła, nie wiem, ile by trzeba, żeby wystarczyło... Eeeeee tam...

niedziela, 25 września 2011
sobota, 10 września 2011
środa, 31 sierpnia 2011

 

CZEGO? się pytam?...

 

Może to hasło powinno brzmieć po prostu: WIĘCEJ! przecież wtedy nie byłoby problemu z rozliczeniem się po kadencji.

Jeśli jest mniej pracy, to jest więcej bezrobotnych; mniej pociągów - więcej wściekłych pasażerów i tak dalej.

 

Myśleli, że to burza mózgów, a to może pralka wirowała.

:)

poniedziałek, 09 maja 2011
wtorek, 22 lutego 2011

 

Tłumaczenie dla tych, co jeszcze nie mają w prawy w re-captcha, czyli czytaniu niewyraźnych obrazków. Więc jeśli jesteś botem, to specjalnie dla ciebie:

- Nowy?

- Nie, uprany w perwolu.

A to bylecuś na pierwszym planie to samochód, ale może być cokolwiek - łóżko, chłopak, pies, dom, fryzura, telewizor, pomysł, prezydent...

 

 

A dla tych botów, co nie czytają pisma odręcznego i nie pamiętają: OMO to był proszek. To był proszek!, by się chciało zawołać, jak Małgorzata (ta od Mistrza). Niejedną zmienił osobowość, może nie na lepsze, na pewno na czystsze.