Blog > Komentarze do wpisu

Płynny ruch

 

Zmiany, zmiany - nowe logo. Ja też sobie przefarbowałam włosy i ani mi w tym lepiej ani mądrzej, inaczej po prostu, a producent farby ma moje 20 zł. Na takich zmianach zarabia mnóstwo ludzi - od projektanta do najmarniejszego wykonawcy pieczątek. No i cokolwiek by nie mówić, ładne czy brzydkie, jest toporne tradycyjnie, ach, te grube litery, żeby z dachu wieżowca były widoczne; w końcu się opatrzy, a wtedy się machnie następne.

Podobno ma być w nich kawa.

A gdyby tak...:

     Drogie wina i koniaki należy kupować wyłącznie w dużych, albo firmowych sklepach. Dość wysokie ceny alkoholu w kioskach wcale nie oznaczają, że pochodzi on z dobrego źródła. Bardzo często będzie to koniak przygotowany z herbaty i spirytusu.

 

Wino, wodka, koniak 
 
     Kiedyś napoje alkoholowe można było kupić w każdym kiosku. Jednak już prawie od 5 lat istnieje przepis, który zezwala na ich sprzedaż tylko w punktach handlowych dysponujących halą targową. Chociaż trzeba przyznać, że dzisiaj prawie każdy kiosk ją ma; oprócz kiosków na przystankach i "okresowych" kiosków na kółkach.

     Przy zakupie alkoholu trzeba bardzo uważać. Chociaż produkcja podrabianego alkoholu znacznie spadła, istnieje duża szansa trafienia właśnie na taki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup wina czy wódki w sklepach, a nie w kioskach.

http://moskwa.rossia.pl/praktyka/posilki.php

sobota, 26 listopada 2011, mlkv72

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/11/26 12:12:28
Ach, jakos takos, zwidzial mi sie butelkowany bezkres.

Alkoholowa Rosja... Klania sie kniga "Moskwa-Pietuszki".
Czesc, Sami :-)
-
2011/11/27 01:17:45
Hello. A przyszło mi do głowy, że alkomat to mógłby być taki bezobsługowy kiosk. Nie u nas, oczywiście.